Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Čarodějnické díly
nekopírovat!!!!!!!!


Ve speciálních hororových epizodách seriálu Simpsonovi vždy objevíte tři opravdu děsivé a nervydrásající příběhy. Navíc na začátku je krátká scénka , která vás má do dílu uvést. Od druhé série je v každé sérii jeden speciální čarodějnický díl. Už od počátku jsou tyto epizody divácky velmi oblíbené. 

Zvlášť strašidelní Simpsonovi


V úvodu Marge upozorňuje, že tento díl může vyvolat u dětí strach.

Dům zlých snů - Simpsonovi koupí dům, ale netuší, že na jeho místě je staré indiánské pohřebiště a straší tu. Vzduchem létají sekyry a ze zdí teče krev. Dům ovládne mysli Homera a dětí, ale Marge se mu postaví a dům raději provede sebedestrukci.

Hladoví budiž prokleti - V seriálu se objevují mimozemšťané Kang a Kodos, a to tak, že unesou Simpsony a chtějí je spořádat. Ale to by ani nebyli Simpsonovi, kdyby se nedostali ven…

Havran - Tento příběh vznikl na motivy krátkého hororu od E.A. Poea. Havran je podobný Bartovi a Homer zase hraje hlavního hrdinu příběhu.
Nikdo z rodiny vystrašený nebyl… kromě Homera.

Speciální čarodějnický díl II


Na začátku je tu zase varování Marge, tentokrát říká, že tato čarodějnická epizoda je ještě děsivější než ta předchozí. Tři díly jsou prezentovány jako noční můry Lízy, Barta a Homera.

Opičí pracka Při návštěvě Maroka Homer koupil jako suvenýr opičí pracku, která plní přání. Ale nic není jen tak, takže na druhou stranu přinese na Zemi strašnou hrozbu. Přiletí mimozemšťané Kang a Kodos a zotročí lidstvo, které není ozbrojeno (Protože Líza chtěla zajistit světový mír a zrušily se zbraně.). Situaci zachrání Ned Flanders, kterému dá Homer opičí pracku a následně přijde osvobození od ufonů.

Bartovo území - Bart začne ovládat umění čtení myšlenek, takže o každém ví, co si právě myslí a může je řádně potrestat. Takže všichni musí skákat, jak Bart píská… Krusty nepřetržitě vysílá svou show a i jiní se musí neustále usmívat a pomáhat Bartovi. Homerovi se to nelíbí, a tak ho proměnil v dětskou hračku.

Kdybych tak jenom měl mozek - Protože Homer nedělá v práci co má, dostane vyhazov a najde si práci hrobníka. V té době pan Burns připravuje velkého robota, který však ještě potřebuje lidský mozek, aby pracoval. Najde Homera spícího v hrobě, kterého pak na experiment použije. Robot je však stejně líný jako Homer, a tak chce Burns robota zničit, ale spadne na něj. Homer se pak ráno probouzí a na rameni má hlavu bývalého šéfa.

Speciální čarodějnický díl III

Probíhá halloweenský večírek a zúčastnění si vyprávějí strašidelné příběhy.

Nelítostný klaun - Bart má narozeniny a Homer mu koupí dárek v jednom pochybném obchůdku. Prodavač ho varuje, že figurka Krustyho, kterou chce zakoupit, je samé zlo, ale Homer si toho nevšímá. Ale udělal chybu: hračka jde Homerovi po krku a snaží se ho zabít. Důvodem bylo přepnutí z režimu DOBRO na ZLO.

Král Homer - Černobíle zpracovaný příběh, který paroduje slavného King Konga. Marge jede se Smithersem a Burnusem na expedici na ostrov, kde se zamiluje do obrovské gorily King Homera.

Vytočte Z jako záhrobníci - Bart najde v knihovně knihu s černou magií a využije ji k tomu, aby Líze oživil její kočku Sněhulku I. Bart provede zaklínadlo, ale oživí i zombíci, kteří pak ohrožují celé město…

Speciální čarodějnický díl IV

Do dílu vás vítá Bart, který prochází galerií…

Ďábel a homer Simpson - Homer upíše v práci svoji duši ďáblu, kterého ztvárňuje Ned Flanders. Chce za to jednu koblihu. Stráví jeden den v pekle, ale nakonec v soudu o svou duši vyhraje.

Hrůza ve výšce 5 a půl stop - Na školní autobus útočí za jízdy jakýsi skřet, a tak Bart zažívá velmi děsivou chvilku.

Dracula Barta Simpsona - Simpsonovi jsou pozváni k panu Burnsovi na panství. Burns nakazí Barta a nakonec tak skončí i zbytek rodiny, kromě Lízy.

Speciální čarodějnický díl V - Dům plný hrůzy

V každém z následujících příběhů někdo zabodne sekyru do zad školníka Willyho.

Kudrliny - Celá rodinka je pozvána k panu Burnsovi na hlídání jeho odpočívadla. Homer však zjišťuje, že zde není pivo a přístup k televizi… A tak chce zabít rodinu, ale všechno nakonec dopadne dobře. Tento příběh paroduje film Osvícení.

Počin a trest - U Simpsonů se rozbije toaster a Homer dostane úkol – spravit ho. Ale jak známe Homera, zkazil to a udělal z toustovače stroj času, a tak se jednou ze simpsonovic domu stalo středověké sídlo, podruhé byli Bart a Líza obrovští. Jednou byl dokonce vládcem světa Flanders.

Samojídelna u noční můry - Žáci základní školy jsou neposlušní a nejsou pro ně tresty. A tak školní jídelna trefí dvě mouchy jednou ranou – bude dělat skvělé obědy a ještě se zbaví problémových žáků.

Speciální čarodějnický díl VI

Útok 25metrových ohyzdností - Homer ukradne maskotovi společnosti LARD-LAD-DONUTS, ale to se mu samozřejmě nelíbí, a tak obživne. Následují ho další reklamní maskoti, kteří pak terorizují město…

Noční můra z Evergreen Terrace - Školník Willie je na třídních schůzkách ,,zneš-kodněn” Homerem, a nachystá tu nejkrutější pomstu. Vstoupí do snů žáků springfieldské základky a tam je zabíjí.

Homer 3D - Návštěva Patty a Selmy u Simpsonových znamená potřebu ukrýt se na co nebezpečně místo. Homer odhrne skříň a portálem se dostane do 3D světa. Celý Springfield se pak snaží ho dostat ven.

Speciální čarodějnický díl VII

Věc a já - Simpsonovi objeví na půdě Huga, Bartovo ztracené siamské dvojče. Jeden z nich je tím dvojčetem zlým… ale otázka je, který z bratrů to je.

Miska stvoření - V rámci svého vědeckého projektu Líza nechtěně vytvoří v misce obyvatelstvo malého světa, který se velmi rychle vyvíjí a Lízu uctívají. Bart je pro ně něco jako ďábel. Nakonec se jim podaří zmenšit Lízu na jejich velikost do misky.

Občan Kang - Známí mimozemšťané Kang a Kodos unesou Homera, aby se ho optali na pozemské vůdce. Potom přivedou Billa Clintona a Boba Dolea, ve které se následně promění… Homer je odhalí, ale lidé si prostě budou muset vybrat jestli Dolea nebo Clintona… tedy jestli Kanga nebo Kodose.

Speciální čarodějnický díl VIII

Muž s jmenovkou FOX CENSOR sedí za stolem a propíchne ho ruka s mečem, vycházející ze znaku TV-G…

Homer a mutanti - Na Spiringfield je hozena atomová bomba, takže jsou všichni lidé mutanti… tedy až na Simpsonovi, protože Homer byl v obchodě v krytu a zbytek rodiny doma (přežili díky nátěru z olova). Jak dopadne souboj mezi mutanty a Simpsonovými?

Moucha vs. moucha - Homer si koupí teleport, a Bart ho chce hned vyzkoušet, tak do něj skočí, ale k jeho smůle se do přístroje připlete i moucha… A jelikož rodina věří více bartovu tělu s muší hlavou než mouše s hlavou Barta, bude to mít hodně těžké…

Jak si upéct čarodějnici - Sestry Bouvierovi jsou v 17. století čarodějnice, což znamená, že jim jde hodně lidí po krku…

Speciální čarodějnický díl IX

Začátek je zpracován jako úvodní znělka Simpsonů, jen je upravená čarodějnickému dílu… Bart píše na tabuli krví, Marge přimáčkne Homera ke zdi autem…

Pekelné tupé - Haďák jde na elektrické křeslo a jeho tělo je rozprodáno. Homer vždycky toužil mít vlasy, a tak si koupí ty bývalé Haďákovy. Jenže mu Haďákovy vlasy ,,vlezly na mozek’’ a on chce zabít všechny svědky činu, za který byl popraven… Problém je, že je mezi nimi i Bart.

Strašliví animáci - Je halloween a Marge zakáže dětem se dívat na Itchyho a Scratchyho, a pro jistotu jim sebre baterky. Děti ale udělají cokoli, aby ho viděli, a tak místobaterek dají do ovladače plutonium. Ocitnou se v Itchym a Scratchym a tak začíná zběsilý útěk před těmito postavičkami.

Hvězdná sralbota - S Maggie se začnou dít divné věci – rostou jí ostré zuby a několik zelených chapadel. Marge se tak rodině přizná, že Maggie není Homerova, ale že jejím pravým otcem je mimozemšťan Kang, který si ji přizval na vesmírnou loď… Ale dopadne to dobře a Maggie zůstane u Simpsonů.

Speciální čarodějnický díl X

Na úplném začátku je přenos z Centauri city, kde vystupují Kang a Kodos a říkají žerty o lidech…

Vím, co jste didli-dadly udělali - Marge zajede Neda Flanderse autem a myslí si, že je mrtvý… Jenže on přežil a chce se Simpsonovým pomstít.

Ztracená Xena - Na halloweenském večírku se z Barta a Lízy stanou ,,Natahovač a Drtičova dcera‘‘ a následně musí zachránit Lucy Lawlessovou ze spárů Sběratele.

Život je krátký, potom následuje smrt - Homer zkazí práci v elektrárně a tak se všechna elektronika světa zblázní. Jedni lidé odlétají na Mars, další však ke Slunci…

Speciální čarodějnický díl XI

Na začátku jsou Simpsonovi jako postavy ze seriálu The Munsters.

Tátův duch - Homer se dozví z horoskopu, že zemře. Po otrávení brokolicí se dostává k nebeské bráně, ale musí během dne udělat dobrý skutek, aby se dostal do nebe… Takže létá po světě jako duch a snaží se někomu pomoci…

Z pohádky do pohádky - V předělávce Perníkové chaloupky Homer vyhodí děti do lesa, odkud se dostanou do chaloupky se zlou ježibabou…

Noc delfínů - Líza vypustí na svobodu krále delfínů, následkem čehož uspořádají tyto zvířata útok na lidstvo. Lidé jsou vyhnáni do vody a delfíni převezmou vládu Springfieldu.

Speciální čarodějnický díl XII

Na začátku zdobí Burns a Smithers výzdobu, když přijdou Simpsonovi, kteří se rozsekají o bránu.

Hex and the city - Homera prokleje stará věštkyně, takže Marge narostou vousy, Bartovi dlouhý krk, Líza se stane kentaurem a Maggie broukem. Kletba se však musí nějak zrušit.

House of Whacks - Simpsonovi nechají ovládat svůj dům obrovským počítačem, ale jelikož tento přístroj je vysazen na Marge, jde po krku Homerovi…

Wiz Kids - Parodie na Harryho Pottera, ve které je Líza nadaná čarodějnice a Burns nejhorší černokněžník. Chce Lízu zničit na večírku a k tomuto účelu přiměje Barta, aby Líze podstrčil místo hůlky jen gumovou napodobeninu a aby ji zabil drak, se kterým předváděla kouzlo.

Speciální čarodějnický díl XIII


Simpsonovi a Flanders vyvolávají mrtvou Maude… Jako první si Bart na jejich účet zažertuje, ale pak se objeví opravdová zesnulá Maude Flandersová…

Pošlete klony - Homer si koupí speciální houpací síť a pak zjistí, že pomocí jí lze vyrobit svoje klony. Samozřejmě tohoto využije a pár klonů si vytvoří… Jenže pak se mu to trošku vymkne z rukou a Homerové terorizují město…

Právo mít a nosit zbraň - Ve Springfieldu se zabaví všechny zbraně, ale posléze oživnou mrtví pistolníci, a tak se Homer musí vrátit časem, aby varoval lidstvo…

Ostrov doktora Dlahy - Simpsonovi jedou na dovolenou na ostrov doktora Dlahy, ale za chvilku zjistí, že jsou zde lidé proměňováni ve zvířata. Jsou zděšeni, ale pochopí, že to není tak špatné…

Speciální čarodějnický díl XIV


V této úvodní pasáži se Bart s Lízou hádají o sladkosti. Trefí Homera hořící tyčkou a ten se naštve a chce si to s nimi vyřídit. To ale nevydrží Marge a brokovnicí zastřelí Homera.

Smrt si říká Homer - Homer zabije Smrtku a tak převezme její úlohu. Problém nastane, když má za úkol zabít Marge…

Frinkenstein - Profesor Frink oživí svého otce, ale z něj se stane stvůra beroucí si z lidí jejich orgány… Jede se synem na předávání Nobelových cen, ale to určitě nedopadne dobře. Tolik šťavnatých mozků…

Zastavte svět, chci se pobavit - Milhouse a Bart si koupí kouzelné stopky, které zastavují čas. Jednou se jim stopky rozbijí a kamarádi je spravují asi deset let…

Speciální čarodějnický díl XV

V úvodu jsou Simpsonovi na lodi Kanga a Kodose jako jídlo (Bart a Homer jako hlavní chody, Líza jako polévka a Marge s Magií zákusky).

Nedova zóna - Flanders při pohledu na člověka vidí před očima jeho smrt. Když uvidí, že Homer zničí celé město, musí zasáhnout.

Čtyři popravy a jeden pohřeb - Na konci 19. století jsou v Londýně vyšetřovány záhadné vraždy, které páchá vrah s přezdívkou ,,Kotletka’’. Vyšetřujíje Eliza a Dr. Bartley.

Šéfovi v břiše - Na jedné výstavě se stane, že se Maggie zmenší a spolkne ji pan Burns. Proto se musí Simpsonovi také zmenšit a ve speciální vesmírné lodi dcerku zachránit.

Speciální čarodějnický díl XVI


V úvodu sledují Kang a Kodos z vesmírné lodi baseball, ale je to hrozná nuda. Tak si trochu pohrají s časem…

Bartrobot - Jelikož Bart upadne do hlubokého komatu, nahradí ho Simpsonovi robotem. To Bart nesnese a tak v tábořišti robotů plecháče oškube o jejich elektrické končetiny a trošku se up-graduje…

Přežijí jen ti nejtlustší - Pan Burns uspořádá pro několik mužů lov… Problém je, že oni sami jsou lovnou zvěří. Homer se v boji o přežití dopustí různých věcí…

Kostým jako ulitý – Na halloweenské party ve Springfieldu se jedna ježibaba naštve, že nevyhrála soutěž o nejlepší kostým, tak promění lidi v jejich kostýmy.

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek