Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

simpsonovi Epizody

Poslední premiéry Simpsonových ke stažení(18.SÉRIE)
18x17 Pařanka Marge
18x16 Homerazzi
18x15 Romouš a Julizna
18x14.Zpívá celá spodina 
18x13 Vyrůstáme ve Springfieldu
18x12 Malá velká holka
18x11 Pomsta bývá nejsladší natřikrát
18x10 Akvamanželka
18x09 Kill Gill
18x08 Partáci
18x07 Umění na špejli
18x06 Vočko veršotepcem
18x05 Osudy dobrého vojáka Homera
18x04 Speciální čarodějnický díl
18x03 Kladivo na Homera
18x02 O jazzu a jiné zvířeně
18x01 Žabař kuchař manželka a jeji Homer

20 sérii sem dám až bude poslední díl z 19 série v TV na ČT 2 potom sem dám tu 20 sérii a takhle to budu dělat dál a dál.....

takže tady se můžete podívat na info.o epizodách

 

He Loves To Fly And He D'ohs

Poté co Homer zachrání topícího se Burnse ve fontáně, Burns ho za to vezme na divoký výlet do Chicaga v jeho soukromém letadle. Homer je luxusním letadlem včetně všech bonusů co s tím souvisí a navíc s legendou zpěvu Lionelem Richiem úchvácen, jelikož mu pěje upravenou verzi "Say you, say me".

  The Homer Of Seville

Homer se zraní při pádu a po chvíli v nemocnici objeví, že umí zpívat operním zpěvem, když leží na zádech. Pan Burns ho zaslechne zpívat když je v nemocnici a okamžitě ho najme jako hlavního zpěváka v jeho díle "La bohme". I když přitom musí Homer ležet, nadchne velké množství lidí ve Springfieldské opeře. Homer se tak stává obrovskou celebritou. Vše se ale zvrtne a zatímco Homer utíká před davem poblázněných fanoušků, zachraní ho tajemná žena jménem Julia, která se o Homerovo zdraví zajímá více než dost.

  Midnight Towboy

Marge se cítí divně když zjistí, že na svůj věk Maggie skoro nic nedokáže a tak zkusí jednu ověřenou metodu. Tato metoda ovšem učiní Maggie zcela samostatnout a Marge už skoro vůbec nepotřebuje. Mezitím jde Homer hledat mléko pro Maggie a také pro auto, odtáhnuté odtahovacím vozidlem, které řídí Louie, který Homera zasvětí do jeho života a jeho práce. Louie tedy nabídne Homerovi možnost pracovat s ním a ten to přijme, i když pod podmínkou, že se nebude plést do jeho teritoria. Homer ovšem opět še zkazí a nakonec musí celou situaci zachraňovat nově nezávislá Maggie.

  I Don't Wanna Know Why The Caged Bird Sings

Při čekání v bance zaslechne Marge konverzaci zajímavého muže jménem Dwight (Steve Buscemi), který později banku vyloupí. Po příjezdu policie ale Marge Dwighta přesvědčí, aby se nechal zatknout a že ho ve vězení bude navštěvovat. Dwight na Marge dlouho čeká, ale Homer jí tu návštěvu rozmluví. Když Dwightovi někdo zavolá a on zjistí, že to není Marge, uteče z vězení aby jí našel...

  Treehouse Of Horror XVIII

ET Go Home: Bart a Líza se snaží pomoct Kodosovi, aby se vrátil na svojí rodnou planetu. Tedy to je věc, kterou Kodos chce, aby si mysleli.
Mr. And Mrs. Simpson: Homer a Marge v parodii na film Pan a paní Smithovi.
Heck House: Když Bart a jeho kamarádi při zajdou se žertíky na Halloween moc daleko, Flanders se rozhodne změnit kostel v Dům Ďábla.

  Little Orphan Millie

Když jsou Milhousovi rodiče ztraceni na moři a prohlášeni za mrtvé, rozhodne se Milhouse že je čas začít jednat jako pravý muž. A jeho nový image ho dělá atraktivním a popularním více než kdykoliv předtím. Bart nemůže vystát, že je Milhouse lepší než on a vymyslí plán jak vyhrát jeho lepši-než-Milhouse status. Mezitím má Homer potíže s tím, že si nemůže vzpomenout na barvu očí Marge a ona se rozhodne, že Homer neuvidí její oči dříve, než si vzpomene jakou barvu mají.

  Husbands And Knives

Bart, Líza a Milhouse obhlížení nový komiks Coolsville s kterým nakládal samotný vlastník Milo (Jack Black). Coolsville obsahuje některé opravdu žijící komiksové kreativce a Komiksák sází na válku Coolsville s jeho zákazníky. Mezitím se Marge rozhodne překonat svojí krizi středního věku tím, že založí tělocvičnu pro "normální ženy". Její tělocvična se rychle stává úspěšnou a její sláva roste. Homer se ale bojí, aby si nic nezačla s mladším, mnohem svalnatějším chlapem a tak se rozhodne vzít věc do vlastních rukou.

  Funeral For A Fiend

Marge se zdálo o Keithu Olbermannovi, který je známý svými kontroverzními reklamami v televizi. Marge se snaží nahradit hodiny ztrávené u sledování televizních reklam a vezme celou rodinu proti jejich zájmu do "Wes Doobnerovi světoznámé stylové chaty". Cestou se ale staví v restauraci, jen proto, aby našli Leváka Boba, který na ně má čekat. Když se ale Levák Bob pokusí rodinu zlikvidovat, jeho plán je zmařen a je předveden před soud, kde jeho otec vše dává za vinu jeho psychózám kvůli Bartovi. Během procesu Bart nechtěně jeho staršího nepřítele Boba zabije a jeho bratr Cecil pozve Barta na smuteční obřad, kde má být Bob pohřben.

  Eternal Moonshine Of The Simpson Mind

Homer se jednoho rána vzbudí a snaží se přijít na to, proč je celý pokrytý sněhem. S žádnou vzpomínkou na včerejší večer se Homer snaží najít zbytek rodiny. Beznadějně zmatený Homer vyrazí do Vočkova baru, kde mu Vočko řekne, že se zůčastnil "Forget-Me-Shot" noci a propil celých 24 hodin dne. Homer se tedy vydá za profesorem Frinkem a požádá ho, aby mu pomohl vrátit do jeho mozku ztracené myšlenky ze včerejší noci za pomoci zázračného přístroje.

  E. Pluribus Wiggum

Starosta Quimby uspořádá volební den. Kandidáti ve volbách nejsou zrovna přesvědčiví a voliči namísto toho napíšou "Ralph Wiggum" na hlasovací lístek a on vyhraje. Výsledkem je, že všichni ostatní kandidáti Ralpha objímají a slaví a on vůbec netuší proč.

  That 90's Show

Po shlédnutí Marginého diplomu Homer rozsáhle vypráví o příběhu, jak se měl stát muzikanten, když se Marge stěhovala na Springfieldskou Univerzitu. Nicméně, potom co se stane atraktivní pro jednoho z profesorů začne také zjišťovat, že má Homer dobrý cit pro hudbu a založil skupinu zvanou "Sadgasm". Jakmile se ale Homerova kapela rozpadne, Marge se musí rozhodnout mezi mrzutým a mizerným Homerem nebo domýšlivým profesorem.

  Love, Springfieldian Style

Na den Sv. Valentína uvíznou Simpsonovi v zácpě v tunelu. Aby ztratili čas, Homer začně vyprávět romantický příběh o Bonnie a Clydeovi, Marge o "Paní a tulákovi", a Bart o "Sid a Nancy", kde Nelson Muntz je Sid Vicious, Líza je Nancy Spungen a Bart je Johnny Rotten ze skupiny Sex Pistols.

  The Debarted

Do Springfieldské základní školy přijde nový kluk jménem Donny a Bart si myslí, že to bude ten pravý jako partner pro jeho vylomeniny. Nicméně, tyhle vylomeniny se Bartovi vrátí a začíná mít podezření, že se nový kluk až moc vměšuje do jeho party. Mezitím, Marge rozbije rodinné auto a Homer dostane nové půjčené auto, kterému bude oddaný.

  Dial "N" For Nerder

Homer začíná držet dietu, ale podvádí u ní a Marge se ho rozhodne přihlásit do televizního pořadu, aby se z něj stal poctivý muž. Bart a Líza si utahují z Martina Prince, který jim to následné vrací tím, že si mají myslet, že ho zabili a je definitivně mrtvý.

  Smoke On The Daughter

Líza se stane balerínou na akademii a předvádí její skrytý talent kombinovaný s cigaretovým kouřem ostatních tanečníků. Homer si připravuje hovězí maso a v tom mu ho někdo potrhá a rozhází, snaží se tedy zjistit kdo za tím stojí a nakonec z toho vyjdou mývalové schovaní v jejich domě, kteří je chtěli ukrást.

  Papa Don't Leech

Líza prochází Springfield, město, které není na daních schopno vybrat ani milion dolarů. Výsledkem je, že město začne stíhat místí neplatiče daní a nejhorší z nich je Lurleen Lumpkin. Policie se jí snaží najít a tak Lurleen zůstane u Simpsonových doma. Lurleen se spojí s otcem, který později prodá její skladbu skupině Dixie Chicks.

  Apocalypse Cow

Když Bart a Líza zachrání krávu, Lou, před jatkami, dají jí Mary, jedné holce z farmy. Její otec si pořád myslí, že jsou to manželé a snaží se Homera a Marge rozdělit.

  Any Given Sundance

Když Líza vytvoří referát o její rodině pro školní projekt, je pozvána na Filmový Festival Sundance. Homer, Bart a Marge jsou rozpačití, protože spousta lidí sleduje jejich soukromý život a hodlají s tím něco udělat.

  Mona Leaves-a

Mona Simpsonová se vrací a říká, že její dny aktivismu jsou pryč. Pak ale ale odejde na věčný klid a Homer se cítí vinen, protože nedal prostor její lásce k němu před její smrtí. Rozhodne se splnit její nedokončené plány na kompletní přeměnu Jezera Wastershare v Springfieldském Monumentálním Parku.

  All About Lisa

Líza se stane novým asistentem klauna Krustyho a ukradne jeho slávu. Brzy vystupuje ve své vlastní show vyhrává cenu Bavič Roku na Springfieldském předávání cen pro média, ale pomalu plánuje jak nevyhořet jako všichni baviči před ní a to jí dělá starosti. Mezitím Bart s Homerem začnou sbírat vzácné mince

 

 


TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek